NOUL NOSTRU FORUM ESTE www.iasixarena.in
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NOUL NOSTRU FORUM ESTE www.iasixarena.in

NOUL NOSTRU FORUM ESTE www.iasixarena.in
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere admin.......citeste

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
romeo:X




Posts : 2
Join date : 03/10/2010

cerere admin.......citeste Empty
MesajSubiect: cerere admin.......citeste   cerere admin.......citeste Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 11:43 pm

Buna! as dori sa fiu si eu un pui de admin sau ceva mai mare daca se poate.. ce rost are sa mai fac vreo cerere dinaia de admin pt ca acolo poate lumea sa dea copy/paste si sa infloreasca cat vrea.. Eu joc de aproximativ cateva uni cs dupa o pauza de 2 ani..am mai fost admin pe vreo 3 servere dar acolo eram tot tipul numai eu online.. deci am jucat si cu coduri ca sa stiu cum functioneaza si cum se vede daca ai cod.. stiu destule ca sa imi dau seama daca e cfg cod sau wall toate sunt diferite.. daca credeti voi c sunt destul de corect si de clar contact me "flavius_zeu" multam milt
Sus In jos
NeK

NeK


Posts : 6
Join date : 03/10/2010

cerere admin.......citeste Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin.......citeste   cerere admin.......citeste Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 11:52 pm

Contra..Nu ai facut cerere dupa model
Sus In jos
crazy

crazy


Posts : 44
Join date : 23/09/2010
Age : 34
Location : iasi

cerere admin.......citeste Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin.......citeste   cerere admin.......citeste Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 11:53 pm

Cerere Respinsa nu model cerere nu nick nu nimic !
T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere admin.......citeste Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin.......citeste   cerere admin.......citeste Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere admin.......citeste
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin NeK
» Cerere Admin Dox
» Model Cerere Admin
» cerere admin romeo:X
» Cerere Stocudant.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NOUL NOSTRU FORUM ESTE www.iasixarena.in  :: --= Iasi2 Server =-- :: Iasi2.Xarena.Ro - Server :: Cereri Admine-
Mergi direct la: